12 edycja Festiwalu Kalejdoskop!

Coaching Project

 

Coaching Project to edukacyjno - twórczy projekt taneczny, polegający na 4-dniowej intensywnej pracy tancerzy pod okiem Natalii Iwaniec. Warsztat opierać się będzie o technikę GaGa. GaGa jest to metoda pracy z ciałem skierowana zarówno do profesjonalnych tancerzy, jak i do wszystkich amatorów tańca. Na GaGa eksploruje się różnego rodzaju jakość ruchu. Używając wyobraźni pobudzamy całe ciało w kreatywny i niekonwencjonalny sposób. GaGa pomaga przełamywać ruchowe przyzwyczajenia, pozwala przezwyciężać zmęczenie i poszerzać zakresy ruchu.

 

 

Natalia Iwaniec- jest jedyną w Polsce certyfikowaną nauczycielką GAGA. Jej przygoda z GAGA rozpoczęła się od spotkania z Izraelskim choreografem Arkadi Zaidesem w 2009 roku w Poznaniu i od tego czasu uczestniczyła w licznych warsztatach GAGA w Polsce i za granicą. W 2010 roku przeprowadziła się do Tel Avivu, by uczestniczyć w codziennych zajęciach GAGA. W tym samym czasie wzięła udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy w zespole Yasmeen Godder, jako jedyna osoba spoza Izraela. W roku 2011 została zakwalifikowana do pilotażowego projektu GAGA TEACHERS

TRAINING, gdzie pod okiem Ohada Naharina, tancerzy Batsheva Dance Company i

znakomitych pedagogów GAGA, zgłębiała tą metodę pracy. Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli GAGA w Europie.

Prowadziła regularne zajęcia w Londynie, jak i na licznych festiwalach w Polsce i za granicą.

Poza intensywną praktyka nauczycielską, Natalia jest aktywna jako tancerka. Jej najnowszym projektem był spektakl zrealizowany we Włoszech "instantaNEO", podejmujący temat relacji między fotografią a tańcem. Premiera spektaklu odbyła się w Turynie w listopadzie 2014 roku.

 

Projekt skierowany jest do zaawansowanych tancerzy, pedagogów i instruktorów tańca. Zakwalifikowanie osób odbywa się na podstawie listu motywacyjnego. W ramach projektu zostanie przeprowadzonych 10 godzin pracy warsztatowej. Podsumowaniem projektu będzie wspólnie tworzony pokaz. Koszt 4-dniowych warsztatów to 100 zł.

 

Pokaz pracy warsztatowej:  niedziela - 12 kwietnia  godz. 15.30, klub Zmiana Klimatu.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do soboty - 4 kwietnia, na adres kalejdoskop@danceoffnia.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: COACHING.

 

 

 

 

HARMONOGRAM PROJEKTU

 

Czwartek, 09 kwietnia
14.00-15.15 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia
15.30-16.45 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia

 

Piątek, 10 kwietnia
10.00-11.15 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia
11.30–12.45 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia

 

Sobota, 11 kwietnia
10.00-11.15 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia
11.30–12.45 zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia

Niedziela, 12 kwietnia
11.00-12.15 – zajęcia odbywają się w SDK DanceOFFnia
13.15–14.45 – zajęcia odbywają się w Zmianie Klimatu

15.30 – pokaz w Zmianie Klimatu